1 день
Тривалість
Львів
Місце
6+
Вік

До Львова можна їздити нескінченно і відкривати його для себе знову і знову! Ми пропонуємо Вам зануритись в магічну атмосферу древнього міста, відчути аромат кави, побувати на найвищих точках міста та дізнатись для себе багато таємниць і загадок міста Лева!
Розпочнемо з відомої площі Ринок. В архітектурному ансамблі львівської площі дивним чином гармонійно злилися воєдино різні стилі – італійський, німецький, східно-європейський. Будувалася Площа Ринок у XIV-XIX століттях.  За розміром площа  майже квадратна (142 на 129 метра).Площа Ринок-  це серце міста, а серце площі – Ратуша!

Львівська Ратуша — адміністративний будинок у центральній частині Львова, сьогодні є резиденцією Львівської міської ради. Пам’ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО.   На Ратуші встановлена ​​вежа, висота якої 65 метрів. З оглядового майданчика цієї вежі відкривається прекрасна панорама Старого Львова.

Усе місто – немов на долоні видно також і з Високого Замку. Аби
підійнятись сюди потрібно подолати понад 123 метри вгору. Ця гора – штучний курган, який насипали у 1900 році львівські поляки на честь 300-ліття Люблінської унії. Насолодившись панорамою міста, можна прогулятися навколишнім парком, оглянувши руїни королівського замку та пам’ятний камінь, встановлений на честь короля Яна ІІІ Собеського.

Однією з родзинок Львова є музей під відкритим небом, де можна ознайомитись з побутом українців – Музей народної архітектури і побуту “Шевченківський гай”. Музей імені Климентія Шептицького – один із найбільших музеїв просто неба у Європі. Тут відтворено 110 пам’яток народної архітектури. Чи то хата під солом’яною стріхою, чи комора заможного селянина, чи млин, а чи понад столітня школа – кожен об’єкт є унікальним. Мандруючи Музеєм, відвідувач потрапляє у своєрідні мікросела із садибами, господарсько-виробничими об’єктами (олійнею, тартаком, пасікою, сукновальнею та ін.), сакральними спорудами (церквами, каплицями), колекція яких, до речі, є найбільшою з-поміж усіх світових.

Однією із старовинних споруд, що дійшли до нашого часу, є Домініканський костел, збудований у 1749-1779 роках.  Один з кращих зразків архітектури барокко, один з найкрасивіших у Львові. Велична споруда  вражає, захоплює містичним пафосом. На фронтоні слова: «SOLI DEO HONOR ET GLORIA» — «Богу єдиному честь і слава» — могутній орден домініканців. Зліва, над вікном, символ домініканців — собака, що лежить на книзі, в пащі палаючий факел — «вогнем віри випалимо єресь».

 

Прогулюючись містом далі ви натрапите на гігантські розміри (висота вежі 66 метрів, довжина храму – 67 метрів, ширина – 23), прекрасні архітектурні форми, численні прибудовані каплиці, величні колони, які підтримують склепіння, фантастичні розписи та казкові скульптури – все це втілено у Львівському кафедральному соборі.

 

 

 

Ну і звісно, що може бути кращим, аніж випити чашечку ароматної кави у самому центрі міста та спустись у кавове підземелля. Копальня кави – де на Вас чекає розповідь про львівську каву, шляхи її потрапляння до Львова та доволі цікаві інтер’єри стилізованої шахти, де сучасна фантазія переплітається зі старовинними елементами оздоблення.

 

ВІДПРАВЛЕННЯ/ПОВЕРНЕННЯ Старокостянтинів, Старокостянтинів
ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ Будь ласка, приходьте до 4:45  ранку, щоб оперативно від’їхати о 5:00 ранку.
ЧАС ПОВЕРНЕННЯ Орієнтовно 23:00 год.
РЕКОМЕНДУЄМО МАТИ  Зручний одяг ,  взуття і  обов’язково гарний настрій
ВКЛЮЧЕНО
Транспортні послуги Страховка
Послуги гіда
НЕ ВКЛЮЧЕНО
Вхідні квитки на туристичні об’єкти
Особисті витрати

Програма екскурсії є гнучкою, має альтернативи і може змінюватися відносно побажань туристів. Агенція залишає за собою право змінювати програму, міняти екскурсії місцями або замінювати їх рівноцінними в зв’язку з непередбаченими обставинами.

1

День 1

Виїзд з м. Старокостянтинова (будь-якого іншого).

Сніданок власний в кавярні с. Озерна (можна своє)

  • Приїзд до Львова
  • Підняття на Високий замок
  • Екскурсія центром міста:
  • Домініканський костел
  • Кафедральний собор
  • Копальня кави
  • Будинок легенд
  • Оперний театр
    Повернення додому
1

День 1

Відгуки про тур

Відгуків ще немає.

Залишити відгук

Рейтинг

sixteen − 13 =