1 день
Тривалість
Почаїв
Місце
6+
Вік
14 липня
Місяць

    Православні святині завжди притягували до себе людей, просвітлюючи їхні душі і серця. З сивої давнини й по сьогодні Почаївський монастир є однією з найшанованіших святинь, яку щорічно відвідують тисячі прочан. Почаївська лавра – найбільша православна святиня Волині й друга, після Києво-Печерської лаври в Україні. Тури в Почаїв – це можливість наповнити себе внутрішнім світлом, що йде від благодатних місць, а також дізнатися багато нового.

      

  • Свято-Успенська Почаївська лавра – друга за своїм значенням в Україні. Роком початку заснування Лаври вважається 1240. Крім сакрального значення Лавра є унікальним архітектурним зразком, який просто вражає своєю величчю і могутністю. Усi будiвлi iдеально поєднуються з мальовничим ландшафтом, скелястим схилом гори та терасами. Під час екскурсії територією монастиря, Ви зможете приклонитися до чудотворної Почаївської ікони Богородиці, Стопи Матері Божої, копії ікони Матері Божої, мощів Святого Іова та Амфілохія.
  • Недалеко від міста є Божа гора, на якій, за народними легендами явилася  Богородиця і залишила слід від своєї стопи, а на місці явлення Божої Матері забило чисте джерело з цілющою водою. Божа гора має дві вершини. На одній з`явилась Діва Марія, а на другій є невеликий грот, зі стіни якого капають сльози Богородиці. Нижче від вершини б`є цілюще джерело. Дерева на горі прикрашені тисячами різнобарвних стрічок, які залишають паломники в надії на зцілення та здійснення бажань.
  • Унікальним вважається і озеро Св. Анни, яке витікає із крейдяного підвищення. славиться своїми чудодійними властивостями.Температура води в озері є сталою +4 градуси та має в своєму складі 7% срібла. Вода має цілющі властивості. Кажуть вона позбавляє втоми, а той хто зануриться в купіль, не хворітиме цілий рік. Купання в озері допомагає від багатьох недуг, в тому числі від  безпліддя.
ВІДПРАВЛЕННЯ/ПОВЕРНЕННЯ Старокостянтинів, Старокостянтинів
ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ Будь ласка, приходьте до 4:45  ранку, щоб оперативно від’їхати о 5:00 ранку.
ЧАС ПОВЕРНЕННЯ Орієнтовно 19:30 год.
РЕКОМЕНДУЄМО МАТИ Порожню пляшечку для набору святої води, сорочку для купання, зручне взуття та одяг по погоді
ВКЛЮЧЕНО
Транспортні послуги Страховка
Послуги гіда
НЕ ВКЛЮЧЕНО
Вхідні квитки на туристичні об’єкти
Особисті витрати

Програма екскурсії є гнучкою, має альтернативи і може змінюватися відносно побажань туристів. Агенція залишає за собою право змінювати програму, міняти екскурсії місцями або замінювати їх рівноцінними в зв’язку з непередбаченими обставинами.

1
05:00год Виїзд з м. Старокостянтинова (будь-якого іншого)
8.00 – 8.30 Прибуття в Почаїв.
Можливість приклонитися до святих місць:
Чудотворної Ікони Почаївської Божої Матері, відбитку стопи Богородиці, копії Чудотворної Ікони Почаївської Божої Матері,
мощів святих Іова та Амфілохія Почаївських.
Підняття на Божу Гору
Купання в озері святої Анни с. Онишківці
Повернення додому
1

День 1

Відгуки про тур

Відгуків ще немає.

Залишити відгук

Рейтинг

19 − 7 =