3 дні
Тривалість
Буковель
Місце
12+
Вік
27-29 липня
Місяць

ШЕШОРСЬКІ ВОДОСПАДИ

Розмістились Шешорські сріблясті водоспади на р. Пістинька, котра є правою притокою р. Прут. Водоспади є каскадними, — три каскади. Води річки Пістинька поздовж кілька сотень метрів рухаються по масивних брилах пісковиків та утворюють два паралельні між собою водоспади, висотами 3 і 5 м. Ці водоспади носять ім’я Великий та Малий Гук. Назва їх пішла завдяки їхньому гучному шумові, а від променів сонця їхні бризги особливо виблискують, надаючи яскраво-срібного забарвлення
струменям води. На основі цього й пішла назва Сріблясті водоспади.

Нижче Великого та Малого Гуку утворилось плесо, мешканці звуть його «Синіплясо». Взимку Сріблясті водоспади не менш красиві та мальовничі — струмені води замерзають крижаними «наростами» різних видів, надаючи волю різноманітним фантазіям фотографів.


ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ

Заснований музей у 2000 році. Основні напрями діяльності: перегляд стрічки та ознайомлення з історією знімання кінофільму «Тіні забутих предків». В музеї діють такі експозиції: з життя та творчості видатних людей; з побуту та етнографії; з історико-архітектурної спадщини. У цьому будинку під час зйомок кінофільму «Тіні забутих предків» (золоті медалі фестивалів «Південний хрест» та фестивалю в Салоніках, відзнака Британської кіноакадемії за кращий зарубіжний фільм) в 1963-1964 рр. жив режисер фільму Сергій Параджанов. Тут проводив час і творчий колектив фільму: оператор – Юрій Іллєнко, художник – Георгій Якутович, актори Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова та інші.

МУЗЕЙ ГАЛИНКИ ВЕРХОВИНКИ “ВИШИВАНКА”

У музеї Галинки Верховинки “Вишиванка” з натхненням та любов’ю підібрані  вишукані, оригінальні, старовинні речі, які наче діляться теплом, таємницями життя людей цього гірського краю. Вони продовжують жити, вчити, розповідати та відтворювати , бо справжнє життя безкінечне. З клопіткої праці Галини Іванівни облаштовано цю садибу-музей і людям подаровано можливість побачення зі справжнім гуцульським життям та гуцульською вишивкою.

 ПИСАНИЙ  КАМІНЬ
Писаний Камінь — одне з найгарніших та загадкових місць Верховинщини, окутане легендами та містичними особами.

Цей комплекс мальовничих скель висотою від 2 м до 20 м, містить наскельні зображення, найдавніші з яких відносять до часів Київської Русі. За деякими легендами тут було язичницьке капище.

Дорогою на Писаний Камінь відкривається захоплююча панорама на вершини та гірські хребти Чорногора, Гриняви, Покутсько-Буковинські Карпати, на далекі полонини та густі смерекові ліси.

Легенда про Писаний Камінь

Дуже давно навколишні гори заселяли племена карпів, які дали назву Карпатам. Це були люди-гіганти, як міфічні титани, наділені надзвичайною силою. Так-от, вони прикотили сюди ці камені, щоб увіковічнити пам’ять про перебування тут, закопали свої скарби і накрили їх каменями. Відтоді і ходять сюди люди, щоб поклонитися могутньому духові своїх предків»

ЧАНИ
Виявляється, що любов до водних процедур на свіжому повітрі, – а саме до купання в чані з нагрітою водою! Не будемо гадати, хто першим здогадався поставити величезний чан на вогнище, заповнити його водою та використати для купання – головне, що сьогодні ми запрошуємо наших туристів урізноманітнити свій оздоровчий відпочинок новою процедурою.

Купання в чані сприятливе для загального покращення самопочуття, поліпшує кровообіг, імунітет, здійснює терапевтичний вплив на шкіру та суглоби, регулює артеріальний тиск.

МУЗЕЙ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ.Приватний музей Романа Кумлика  міститься у його власному будинку і організований на початку 2000-х років. Матеріали збиралися протягом 30  років – предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів  та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. Але предметом особливої гордості господаря є колекція музичних інструментів.

Пан Роман проводить екскурсії особисто і грає на кожному інструменті, серед яких скрипки, цимбали, коза, дримби, трембіти, роги; захоплююче розповідає про кожен з інструментів. Особлива любов в пана Романа до скрипки. В Його колекції є і скрипки-довбанки, і прямокутна скрипка.

У виконанні господаря Ви також почуєте народні пісні, гуцульські співанки, і все це під його ж  акомпанемент  на цимбалах та інших інструментах.

Кожна екскурсія імпровізована, і, відвідавши Музей кілька разів, Ви все одно почуєте від Романа Кумлика багато нового і цікавого про життя гуцулів, їхні важкі будні і яскраві свята, гострий гумор і самобутнє мистецтво.

ГУЦУЛЬСЬКИЙ РИНОК

Хто б не хотів привезти на згадку про Карпати приємний сувенір? Різьблений кухоль, теплі в’язані шкарпетки з вовни, глиняний сервіз ручної роботи, традиційну вишиванку чи навіть теплий ліжник — все, чим тільки багата Гуцульщина, можна придбати у місцевих майстрів!

По обидва боки вздовж довгої вулиці над рікою Прут стоять різьблені дерев’яні будиночки: тут можна придбати вироби народних промислів та ремесел Гуцульщини – гуцульську кераміку, вишиті сорочки, плаття, рушники, ґердани (плетені з бісеру жіночі прикраси), вироби з овечих шкур та шерсті (ліжники, кожухи, кожушки, ін. шубний одяг, гуцульські килими). Більшість з того, що ви побачите тут – вироби ручної роботи, за кожним з яких стоїть вікова історія збереження традицій виготовлення.

Як будете на ринку, спитайте майстра не тільки про ціну, але і про технологію створення тієї ж вишиванки: іноді одна така розповідь більш вартісна від будь-яких коштів.

 

ВІДПРАВЛЕННЯ/ПОВЕРНЕННЯ Старокостянтинів, Старокостянтинів
ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ Будь ласка, приходьте до 4:45 ранку, щоб оперативно від’їхати о 5:00 ранку.
ЧАС ПОВЕРНЕННЯ Орієнтовно 23:00 год.
РЕКОМЕНДУЄМО МАТИ Комфортний спортивний одяг, похідні черевики, шапку, куртку та сонцезахисний крем.
ВКЛЮЧЕНО
Транспортні послуги Проживання
2-разове харчування Страховка
НЕ ВКЛЮЧЕНО
Вхідні квитки на туристичні об’єкти
Особисті витрати

Програма екскурсії є гнучкою, має альтернативи і може змінюватися відносно побажань туристів. Агенція залишає за собою право змінювати програму, міняти екскурсії місцями або замінювати їх рівноцінними в зв’язку з непередбаченими обставинами.

1

День 1

0430 — виїзд з м. Старокостянтинів (будь-якого іншого).

Сніданок власний в с. Дружба (за Тернополем).

               Шешорські водоспади

             Майстер- клас по лижникарству с. Яворів                               

Переїзд до Верховини.

              Розселення. Відвідання музеїв «Вишиванки» (20 грн) (чи іншого)

1900- Вечеря. Відпочинок. Вільний час

2

День 2

0900  сніданок.

Виїзд на екскурсію. Підйом на гору «Писаний камінь» (600 грн)

Огляд краєвидів з високої вежі.

Можливість покататися на конях.

Купання в чанах. 

1900- Вечеря. Відпочинок. Вільний час

 

3

День 3

0900  сніданок. Виселення з готелю.

Відвідання музею «Народних інструментів» (20 грн),

Мольфарства (20 грн) (ін.)

Скелі Довбуша (Яремче) чи Буковель

Відвідання гуцульського ринку, закупи бринзи, водоспад “Пробій”

 Повернення до дому

2300 Приїзд до місця призначення (покладем де взяли)

Альтернатива третього дня: Буковель, гуцульський ринок, водоспад пробій і т.д.

Відгуки про тур

Відгуків ще немає.

Залишити відгук

Рейтинг

six + 15 =