1 день
Тривалість
Дністер
Місце

НА ДНІСТРІ НЕ ПОСПІШАЮТЬ. АДРЕНАЛІН – ЦЕ НЕ ТУТЕШНЄ, ТУТ БІЛЬШЕ ПРО РЕЛАКС....

Прогулянка  по Дністру – це досить нова туристична послуга і прекрасна ідея для відпочинку. Тут Ви отримаєте не лише задоволення від гарно проведеного часу, а й приплив сил та енергії, адже свіже повітря і вода – це чудовий спосіб оздоровити тіло і очистити свої думки. У турі гармонійно поєднується комфорт і відпочинок на природі, а ще це прекрасна можливість відкрити для себе нові куточки України.

Тут, на пагорбах Дністра, високо над річкою, серед мальовничих скель, де світить палюче сонце і постійно віють вітри причаївся один з декількох на території України печерних монастирів – Свято-Миколаївський.

Вчені вважають, що печерно-скельний скит на високому березі Дністра монахи заснували у ХІ – ХІІ столітті. Священним це місто було здавна: археологічні розкопки, проведені тут у 70-х роках минулого століття, свідчать про існування тут поганських капищ. Є припущення, що спочатку скит йменувався Свято-Георгіївським, на назву «Миколаївський» отримав у 1820 році після дива, що сталося тут на день Святого Миколая: нічні зірки над монастирем нібито утворили хрест.

Відродження монастиря почалося у 1999 році, коли сюди прибули двоє монахів з Івано-Богословського монастиря, що у Хрещатику на Заставнівщині, і відправили на руїнах святині першу службу. Згодом до них приєдналися ще двоє ченців, які того ж року отримали згоду від Священного Синоду на відкриття Свято-Миколаївського чоловічого монастирю, що отримав назву «Галиць». Незабаром відроджено Свято-Миколаївський печерний храм, а у 2003 році збудовано нову церква преподобного Антонія Великого.

 Ченці розмістилися у 20 келіях, а численні печери використовують для господарських потреб. В деяких з печер і сьогодні можна побачити загадкові петрогліфи і примітивні зображення.

Під час подорожі Ви матимете можливість  позасмагати на сонечку,  покупатись в теплих та чистих водах Дністра,  пожарити шашличок та просто помилуватись краєвидами цих місць.

ВІДПРАВЛЕННЯ/ПОВЕРНЕННЯ Старокостянтинів, Старокостянтинів
ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ Будь ласка, приходьте на 6.00 щоб оперативно від’їхати о 7.00 ранку.
ЧАС ПОВЕРНЕННЯ Орієнтовно 20.00 год.
РЕКОМЕНДУЄМО МАТИ Комфортний спортивний одяг, взяття, обов’язково гарний настрій.
ВКЛЮЧЕНО
Транспортні послуги
Послуги гіда Страховка
НЕ ВКЛЮЧЕНО
Вхідні квитки на туристичні об’єкти
Особисті витрати

Програма екскурсії є гнучкою, має альтернативи і може змінюватися відносно побажань туристів.

Агенція залишає за собою право змінювати програму, міняти екскурсії місцями або замінювати їх рівноцінними в зв’язку з непередбаченими обставинами.

1

День 1

07:00 Виїзд з м. Старокостянтинова (будь-якого іншого).

Сніданок по дорозі

Скельний монастир
Прогулянка корабликом по Дністру
Купання в чистих водах Дністра
Вільний час(можна позасмагати,  пожарити шашличок,  насолодитись краєвидами)

Повернення додому

1

День 1

Відгуки про тур

Відгуків ще немає.

Залишити відгук

Рейтинг

two × five =