1 день
Тривалість
Вінниця
Місце

Місто Вінниця здивує Вас не тільки унікальною архітектурою і самобутньою культурою, але і неймовірною історією довжиною в 650 років. Пам’ятки, аналогів яким немає у всій Україні, наповнять прогулянку містом новими і несподіваними враженнями

КОНДИТЕРСЬКА КОРПОРАЦІЯ ROSHEN
Кожна екскурсія починається із зустрічі групи біля прохідної фабрики. Екскурсовод розповідає дітям історію створення кондитерської корпорації ROSHEN, про її продукцію та фабрики, а потім починається найцікавіше – екскурсія продовжується у виробничих цехах. Після того діти переглядають фільм про процес виготовлення кондитерських виробів ROSHEN.
Наприкінці екскурсії школярі діляться враженнями з екскурсоводом, а тоді кожен отримує солодкий подарунок.

ДИТЯЧИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР ROSHEN
Це повністю автоматизований інтерактивний комплекс! Вас чекає «живий» робот, 4D кінотеатр, захоплююча подорож по 4 кімнатах світу солодощів, де діти знайдуть коди, які допоможуть їм відкрити сховище з найбільшим скарбом корпорації Roshen – цукерками. Робот, розробкою якого займалися фахівці з різних країн: Бельгії, Англії, Голландії та США, – розповість дітям про правила перебування в центрі, про історію компанії, про процес виготовлення шоколаду і про те, що чекає їх у наступних кімнатах.

“ПОДІЛЬСЬКИЙ ЗООПАРК”
“Подільський зоопарк” у Вінниці – це наймолодший зоопарк в Україні. Це місце варто відвідати і дітям і дорослим. Не забудьте фотоапарат. Офіційний статус вінницький зоопарк отримав 29 грудня 2006 року.
У “Подільському зоопарку” мешкає понад 220 тварин.
Понад 110 ссавців 38 видів
      
Понад 100 птахів 25 видів. З них 7 екземплярів хижаків – 5 видів.

КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ
Нині Вінницький краєзнавчий музей – відомий науково-методичний та пам’ятко-охоронний центр східного регіону Поділля. Його фонди нараховують біля 100 тис. одиниць зберігання, серед яких – унікальна колекція золотих прикрас доби бронзи та сарматського періоду, яка експонувалась на шести міжнародних виставках. Славиться музей нумізматичною та етнографічною збірками, колекцією зброї та мінералів. При музеї діє бібліотека, заснована у 1920 р. Її довоєнний фонд знищено у 1943 р. Сучасна збірка містить понад 10,5 тис. видань кінця ХVІІІ – поч. ХХІ ст., переважно українською, російською та польською мовами.

ПЛАНЕТАРІЙ
Навіть серед білого дня у Вінниці можна побачити зорі. Адже саме тут знаходиться один із семи українських планетаріїв.
Розташований він у мальовничому центральному парку міста.
Завдяки «Малому Цейсу» глядачі мають змогу споглядати за дивовижними явищами природи: рухом вогняних куль-болідів, зміною блиску зірок, зорепадами, усіма видами сонячних та місячних затемнень та яскравим полярним сяйвом, а також польотами супутників та автоматичних станцій.
Вас навчать розпізнавати різноманітні сузір’я, орієнтуватися на місцевості за Місяцем та Полярною зорею, оцінювати яскравість зірок за зоряними величинами.
За допомогою панорамних проекторів глядачі можуть спостерігати за рухом зоряного неба на різних широтах нашої земної кулі – від жарких тропіків до сніжної Арктики, а також побувати на таємничій поверхні Місяця.
Наприкінці кожної лекції можна помилуватись сходом сонця над живописною панорамою Вінниці.
У фойє планетарія на огляд відвідувачів представлені глобуси Землі, Марса, Місяця та зоряного неба, точні копії першого, другого і третього супутників Землі та автоматичної міжпланетної станції «Зонд–3», яка сфотографувала зворотній бік Місяця.

МУЗЕЙ-САДИБА ПИРОГОВА
Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований в південно-західній частині міста Вінниці, у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.
Експозиція, яка розгорнута у будинку М.І. Пирогова, складається з 12 розділів.
Кожний розділ відображає певний період життя і діяльності вченого.
Послідовно розкривається лікарська, наукова, педагогічна і громадська діяльність М.І. Пирогова. Особливо підкреслюється його внесок у розвиток вітчизняної і світової науки, показано пріоритет вітчизняної медицини в низці відкриттів і пропозицій вченого. Окремий розділ експозиції присвячений втіленню в життя ідей М.І. Пирогова.
До меморіального комплексу відноситься церква-некрополь, де зберігається доступне для огляду набальзамоване тіло М.І. Пирогова, музей-аптека, в якій розгорнута експозиція, що відтворює приймальну і операційну М.І. Пирогова. Створений інтер’єр сільської аптеки другої половини ХІХ ст., де представлене аптечне начиння та посуд.

ВІДПРАВЛЕННЯ/ПОВЕРНЕННЯ Старокостянтинів, Старокостянтинів
ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ Будь ласка, приходьте на 6.45 щоб оперативно від’їхати о 7.00 ранку.
ЧАС ПОВЕРНЕННЯ Орієнтовно 20.00 год.
РЕКОМЕНДУЄМО МАТИ Комфортний спортивний одяг, взяття, обов’язково гарний настрій.
ВКЛЮЧЕНО
Транспортні послуги
Послуги гіда Страховка
НЕ ВКЛЮЧЕНО
Вхідні квитки на туристичні об’єкти
Особисті витрати

Програма екскурсії є гнучкою, має альтернативи і може змінюватися відносно побажань туристів.

Агенція залишає за собою право змінювати програму, міняти екскурсії місцями або замінювати їх рівноцінними в зв’язку з непередбаченими обставинами.

1

День 1

07:00 Виїзд з м. Старокостянтинова (будь-якого іншого).
Сніданок по дорозі

Прибуття в Вінницю.                                                                                                                          Екскурсії на вибір:

  • Дитячий розважальний центр ROSHEN
  • Подільський зоопарк.
  • Вінницький краєзнавчий музей.
  • Планетарій.
  • Музей-садиба ім. Пирогова.
  • Вінницькі фонтани                                                                                                                                                                      Повернення додому
    1

    День 1

Відгуки про тур

Відгуків ще немає.

Залишити відгук

Рейтинг

twenty − nineteen =